Blog

Uudis

Laager18 vol7

🦥Laager18 vol 7 on hallist argipäevast välja astumise, lõbutsemise, uute tutvuste, puhkamise, headuse, vabalt arenemise vinge kogemus.
🤺Kogemus, kus saad sõpru kellega luurele minna. Kogemus, kus saad huvitavaid oskusi ja teadmisi lõbusalt. Kogemus, kus igapäeva probleemid haihtuvad kaugusesse. Kogemus, kus Sa võid olla Sina ise. Kogemus, mis teeb Sind ilusamaks ja õnnelikumaks.
🌞Laager18 on just Sulle, kui Sul on vanust vähemalt 18 aastat.
🤸Laagris ootavad teid professionaalsed töötubade juhendajad, soe toit 3 x päevas, kümblustünn, saun, nii telkimisala kui ka voodikohad erinevate suurustega tubades, huumor, puhvet, mõnus seltskond, soe tuba tegevusteks, pai ja imevahvad kasvatajad.
🌟Loomulikult on aktiivsematele ja usinamatele laagrilistele hulgaliselt suuremaid ja väiksemaid auhindasid! 🎉
Registreerimise leht:
Registreeri!
Laagri koduleht:
https://laager18.ee/
🇬🇧What is Laager18 (Camp18)
Laager18 is exactly what YOU want it to be! An adventure, an experience, a vaccation. Laager18 is exactly what its participants make it. One thing is certain, you are going to have fun! A wholelot of fun! Laager18 is a place where people who are officialy grownups, can let their young souls roam free. Camp days are filled with more sporty and less sporty activities, workshops and much more. During evning and nighttime, camp participants perform funny shows they have made during the day, enjoy sauna and music. Energetic, caring and playful group leaders are there to help campers on this superfun 3 day journey.
STOP ADULTING, GO CAMPING!
Uudis

Laager18 vol6 on läbi!

Laager 18 vol 6 on läbi!

Iga laagriaasta on olnud omamoodi eriline. Nii ka see. Vol 6 oli nagu sugulaste kokkutulek või nö suvi vanaema juures. Nii omad inimesed ja kodutunne. Nii paju omasid nalju, tegusid ja jutuajamisi, mis jäävad vaid meie laagriperesse. Aga ka omajagu asju, mida teistega jagada. Näiteks teadmised, et betooni tekivad praod alati 45 kraadise nurga all ja alkoholis on rohkem kaloreid kui süsivesikutes.
Sel aastal tegime palju asju esimest korda. Meil oli esimest korda käsitöö töötuba, käisime looduses matkamas, mängisime õlletennist, tegutsesime peredes, valisime laagri Missi ja Mistri ja võitlesime/väitlesime katuserahade nimel.
Aitäh, armsatele laagrilised, kes te ikka olite meiega! Aitäh, kasvatajad ja perepead! Aitäh, kõik kauged sugulased, kes läbi astusid!

Aitäh, meie toetajad. Suured tänud Kommipomm, Club Venus, EstFarm, Vincent Holding OÜ, Tilda Tatoo, Triin Erg Foto, Erik Jõusaar, Tumedad Tunnid, Susie ja Argo-Argo Horm.

Uudis

Tumedad Tunnid

Viies aasta järjest kuulevad laagrilised ühel õhtul (kui udu laskub ja vaimud ärkavad 👻) õdusa lõkketule ääres õudus- ja ulmejutupodcast Tumedad Tunnid Podcast live esitust. Tule kuula, mida õudset Priit selleks korraks ette on valmistanud.

Uudis

Tilda Tatoo

Super heameel on teatada, et ka sellel aastal on laagri kõige tublimatele kingitus https://www.facebook.com/tildatattuu/ poolt🥳🎈

Tildat ja tema loomingut inspireerivad enim sügavamõttelised tähendused, mis seostatakse klientide mõtete ning ideedega. Tema kunstis kajastub palju loodust, astroloogiat, maagiat ning müstilisust.

Uudis

Oodatud ka reedel, kassi, koeraga ja armukesega!

‼️Kõik laagrilised, kes saavad tulla alles reedel on samuti väga oodatud!🎈 Sutsust jääd ilma, aga enamus laagrist ikka ees. Registreerimise lehel kirjas ka hinnad neile, kes tulevad reedel. Samuti ei pea muretsema selle pärast kuhu oma lemmik jätta. Laagris on kohad olemas, nii koerale, kassile, vennanaisele kui ka armukesele. Kõik on oodatud🍓🎉😺🐶
Uudis

Laager18 statistika nurk 4

📌LAAGER18 STATISTIKA NURK 4
Laagris superolulised on otseloomulikult meie kasvatajad ja abilised!
💪Kõik viis aastat on laagrilisi kasvatanud Erik ja Airike.
👏Korra puhanud ehk 4 aastat kõva korda ja kasvatustööd teinud on Ott.
👏Kiire tõusu karjääriredelil tegi Aiky, kes esimene aasta osales laagris laagrilapsena ja siis vihtus 3 aastat tublit kasvatajatööd, kuid hetkel lapsehoolduspuhkusel olles aitab meid ikka.
🤘Ühe korra on kätt proovinud fantastilised Martin ja Andreas.
👊Kolmel aastal oli meil abijõuks armas Kati ja kõik 5 aastat on osalenud laagris sitke Priit, kes alates teisest aastast kostitab laagrilisi Tumedate Tundide raames õudusjuttudega ja kitrarrimänguga.
👏Laagri esimesel aastal aitasid laagrile aluse panna ja süüa teha ülitubli Helena ja Mõmmi.

Suur kniks ja kraps ja aitäh! 💛

🇬🇧
LAGER18 STATISTICS CORNER 4
Of course super important in the camp are our group leaders and helpers!
💪Erik and Airike have lead the campers for all five years.
👏Ott has rested only one year and has been leading the groups for 4 years,
👏Aiky made a rapid rise on the career ladder, she participated in the camp as a camper on the first year and then did good job as a group leader for 3 years, currently she is still helping us on parental leave.
🤘The fantastic Martin and Andreas have tried their hand once.
👊For three years, we had lovely Kati as a helper, and tenacious Priit has participated in the camp for all 5 years, and since the second year, he has been entertaining the campers with horror stories and guitar playing as part of the Tumedad Tunnid.
👏The ​​very good Helena and Mõmmi helped set up the camp and cook in the first year of the camp.
Big thumbs up and thank you! 💛

Uudis

Laager18 statistika nurk 3

📌LAAGER18 STATISTIKA NURK 3
Laagri kõige tähtsam osa on ikka meie maailma kõige ilusamad laagrilised. 🖤
🏆5 aasta jooksul on igas laagris, kokkutulekul ja sügimöllul osalenud staarlaagriline Raivo!
👏4 laagrit ja lugematu arv ühisüritusi on selja taga kolmel vapral - Meelikesel, Reimol ja Katrinil!
👏3 korda on laagrist osa võtnud imelised Hannes, Hanna, Hele, Kaja, Silvester ja Rõõt!
👏Osalejate nimesid, kes on 2 korda laagrit väisanud, ei jaksa me kokku lugeda, aga te olete ka tublid!

Uudis

LAAGER 18 STATISTIKA NURK 2

🐮 Aastate jooksul on meie laagris osalenud ka omajagu ägedaid loomi. Laagrile oma panuse on andnud 3 koera, 4 kassi ja lugematul arvul lehmi.
💃 Laagri juurde on kuulunud alati, kas rohkem või vähem vingeid töötubasid. 5 aasta jooksul on meil olnud võimalus end paremaks ja ilusamaks inimeseks harida 9 erinevas töötoas. Mõned töötoad on olnud nii kuumad, et oleme neist õnneks saanud osa mitmel aastal. Näiteks massaaži töötuba on meil olnud 3 aastal ja enesekaitse ning investeerimine 2 aastal. Lisaks on kehad muusika saatel saanud liikuma salsa, bachata ja Aafrika tantsude rütmidel. Omajagu ilusti käivad kokku ka tervisliku toitumise, käsitöö õlle ja slackline töötuba. Mis alastel töötubadel Sa sooviks veel laagris oma levelit tõsta?
Uudis

Kommipomm

Kommipomm teeb laagri magusaks!😋🍬
Ükski laager ei oleks täiuslik ilma kommi täis suuta. Hea meel on teada anda, et juba viiendat aastat teeb meie laagriliste suud magusaks Kommipomm. Yeaaaah!🍭🍬