Tegevused

SPORT

Oleme ikka kuulunud ütlusi: ‘’sport võidab’’ ja ‘’sõprus võidab.’’
Nii ka meil. Kõik võidavad. Võidavad need, kes tublid sportlased kui ka need, kes enda sportlike oskusi võivad keedukartuliga võrrelda. Meil on tähtis meeskonnavaim ja lõbus ajaviitmine.
Meie päevasid sisustavad võistkondlikud sportmängud: rahvastepall, jalgpall, maastikumäng, teatevõistlused jpm. Samuti saab jõudu katsuda individuaalselt näiteks kabes, nooleviskes ja käesurumises. Loomulikult ootavad parimaid mõnusad suuremad ja väiksemad auhinnad ning koht laagri autahvlil.

 

TÖÖTOAD

Tegelikult meeldib meile kõigile õppida ju. Eriti siis kui see on lõbus. Laagris jagavad oma oskusi ja teadmisi erinevates kaasahaaravates töötubades oma ala proffessionaalid.
Varasemalt on meie laagrilised saanud tarkuseid investeerimisest ja tervislikust toitumisest. Omal nahal, kehal on järgi proovitud enesekaitset, slack-line, massaazi tegemist ning isegi Aafrika tantsu.

 

SÕBRAD

Laagri üks suur vinge võlu on selles, et Sa võid tulla täiesti üksinda. Laagrilised on üks vägev liik inimesi. Nad tulevad laagrisse paljud võhivõõrastena, kuid lahkuvad üksteisest 4 päeva pärast nagu suguvõsa kokkutulekult. Laagris on koos vahva seltskond, kellega päeval kui ööl mõnusalt aega veeta, grillida, saunatada, laulda või mis iganes teha. Siiani on laagrilsed jäänud headeks sõpradeks ka pärast laagrist ning koos on nii mõndagi veel ette võetud

ÕHTUSED ESINEMISED

Õhtud on meil vägevad! Õhtuid on meil täis nalja, naeru, loomingut ja suurepäraseid etteasteid. Päeval on aega laagrilistel teha proovi ja ette valmistada mõne teema järgi pisike etendus.  Meile on esitatud modernset vaadet Kalevipojast, laagri versiooni Leto Svet-st, lauldud Porilaulu jpm lahedat.